SEO paslaugos

#1

Unikalus turinys
Autentiškas ir patikimas

Autentiška informacija yra svarbi visiems, todėl publikuojama informacija internetinėje svetainėje turi būti ne tik autentiška, bet ir įdomi, bei naudinga Jūsų interneto svetainės lankytojams.

Mūsų darbai...

#2

Internetinė svetainė
Jūsų veidas ir įvaizdis

Svetainių kūrimo įmonė yra sėkminga tik tuomet jeigu jos sprendimai padeda jos klientų verslui. Mes paversime jūsų sudėtingo verslo koncepciją į elegantišką svetainės sprendimą.

Svetainių kūrimas...

#3

SEO optimizacija
Puiki ilgalaikė investicija

Jūsų verslui būtina pritraukti daugiau naujų klientų į jūsų internetinę svetainę, tuomet investicijos grąža spartesnė. Mes galime Jums padėti pritraukti naujus klientus.

SEO optimizacija...

#4

Reklama Google
Greita ir efektyvu

Padėsime pritraukti naujus Jūsų klientus, kurie ieško būtent Jūsų prekių ar paslaugų.

Google reklama internete...

Dažniausiai SEO paslaugų kaina priklauso nuo norimų pasiekti tikslų.

SEO paslaugos kaina už kiekvieną pasirinktą raktažodį svyruoja nuo 50€ iki 100€.

Mūsų teikiamos SEO paslaugos 42 klientų įvertintos 5 5 balais iš 5
By Liudas Radzius

SEO paslaugos

Mūsų teikiamos SEO paslaugos suteikia galimybę Jūsų verslui pritraukti daugiau naujų lankytojų į Jūsų interneto svetainę ir padidinti Jūsų prekės ar teikiamos paslaugos žinomumą. Svetainės optimizavimas paieškos sistemoms sukuria išmatuojamus ir apčiuopiamus rezultatus visiems klientams besinaudojantiems SEO paslaugomis.

 

Teikiamos SEO paslaugos:

 

SEO optimizavimas - Search Engine Optimisation – labai svarbi kiekvieno sėkmingo verslo dalis, kuri kiekvienai įmonei, turinčiai internetinę svetainę, suteikia galimybę augti ir greitai pasiekti savo užsibrėžtus tikslus.
Lietuvoje google paieška naudojasi apie 95% vartotojų, dauguma interneto naudotojų prieš įsigydami prekę susipažįsta su produktu internete. Jeigu nenaudojate internetinės svetainės savo paslaugų ar produktų reklamai, tai Jūs prarandate daug klientų.

SEO paslaugos kaina

SEO paslaugos kaina - pasirinkite Jums tinkantį planą.

 

 

Seo tai kūrybos procesas vedantis prie naujos pradžios... suteiksiančios jūsų verslui naujas galimybes, padidintą klientų srautą ir greitesnę investicijos gražą.

 

SEO paslaugos kaina priklauso nuo valandų kiekio investuoto į interneto svetainės HTML kodo redagavimo, straipsnių rašymo, kūrimo, analizės, ataskaitų kūrimo ir kitų faktorių, kurie padeda pakelti jūsų internetinių puslapių reitingą į aukštesnes pozicijas. Taip pat SEO paslaugos kaina priklauso nuo konkurencijos, reikalingos specialistų patirties darbui atlikti, bei SEO optimizacijos poreikio sudėtingumo. Todėl žemiau pateiktų optimizacijos planų kainos yra tik orientacinės. Tikslią vidinio svetainės optimizavimo kainą galėsime pasakyti tik detaliai išanalizavę Jūsų turimą interneto svetainę.

Read more ...

SEO optimizacija (interneto svetainės optimizavimas paieškos sistemoms)

SEO optimizacija

Tai interneto svetainės optimizacija paieškos sistemoms.

Naturali interneto svetainės SEO optimizacija paieškos sistemoms visuomet yra geresnė palyginus su mokama interneto reklamos paslauga. Tinkamai atlikta SEO optimizacija į Jūsų internetinę svetainę pastoviai pritraukia naujus klientus. Tuomet jūsų teikiamas paslaugas klientai suras natūraliu būdu per Google, Bing, Yahoo ar kitą paieškos sistemą. Toks natūraliu būdu pritraukiamas klientų srautas yra praktiškai pastoviai nemokamas ir pritraukia daugiau klientų nei mokama google reklama internete. Bet kad pasiektumėte šį rezultatą jūsų interneto svetainė turi būti tinkamai optimizuota pagal pasirinktus raktažodžius. Visi paieškos rezultatai pateikiami kairėje paieškos sistemos lango pusėje yra vadinami natūraliais (ang. Organic).

Read more ...

SEO optimizacija. Atlikti darbai

SEO optimizacija

Interneto svetainei ar interneto puslapiui SEO optimizacija atliekama, kad optimizuotas interneto puslapis paieškos sistemoje būtų parodomas aukštesnėje pozicijoje (pvz.TOP10). Kokybiškai SEO optimizuota svetainė pritraukia daugiau klientų natūraliu būdu (tuomet nereikia mokėti pastoviai už paspaudimus ant reklaminių skelbimų).

Kurdami interneto svetaines iš anksto numatome kliento tikslus ir optimizuojame puslapį paieškos sistemoms. Pateikiame keletą mūsų sukurtų darbų su įgyvendinta SEO optimizacija interneto svetainėms:

seo optimizacija

Read more ...

Klauskite

Gaukite daugiau naudos iš savo internetinės svetainėsGaukite pasiūlymą